PLATO Café

Rezervace

Bistro | PLATO Café | Ostrava

Máte polední pauzu? Pak se u nás zastavte ochutnat lahodné a jednoduché pokrmy. Těšíme se na Vaši návštěvu. Výhodné ceny a jedinečná kvalita surovin – to vše představuje naše PLATO Café. Vznikli jsme jako autorské bistro/kavárna/bar polské vizuální umělkyně Dominiky Olszowy. Autorka se inspirovala čínským zvěrokruhem. Bistro se nachází v těsné blízkosti zahrady, jež je procítěná myšlenkou důvěry v obnovitelnou sílu přírody. Dopřejte si u nás zasloužený relax. Třeba u šálku výběrové kávy z lokální pražírny Čerstvý boby.

- Vyhlášené bistro s dětským koutkem -

Kreativita a rozmanitá nabídka naše hosty uchvátí. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i netradičních nápojů a domácích limonád. Čepujeme také pivo a nabízíme víno z vinařství Vaďura. Podáváme lahodné koláče a mrkvánky. Nabízíme polední menu. Při návštěvě bistra neplatíte vstup do galerie. Wifi zdarma je samozřejmostí. Jako dětský koutek může posloužit autorský koberec, který k vypůjčení v infopointu. 

- Rozmanitý způsob stravování -

Připravíme Vám ten nejzajímavější výběr veganských i vegetariánských pokrmů a Vy budete moci objevovat jejich lahodnost a rozmanitost. Z naší široké nabídky bezlepkových a bezlaktózových jídel si vybere opravdu každý. Existuje mnoho variant, jak ze zdravých surovin vykouzlit jedinečné a chutné jídlo. 

- Přichystáme Vám i soukromou akci -

Před bistrem se nachází bezplatné parkoviště vyhrazené pro naše hosty. Maminky s kočárkem nebo hosté na invalidním vozíčku ocení náš bezbariérový přístup do bistra. Rezervujte si svá místa a užijte si bezstarostný čas u nás. Náš online rezervační systém umožňuje rychlou a snadnou komunikaci. Vyzkoušejte online rezervaci ještě dnes. Rezervace je možná i telefonicky na čísle +420555333962. Platby jsou možné v hotovosti. Možnost platit i kartami Mastercard, kartami VISA a bezkontaktními platbami. Máte zájem o cateringové služby? Rádi Vám vyhovíme. Kontaktujte nás. Neváhejte využít našich cateringových služeb. Nabízíme Vám široký výběr moderní gastronomie a jedinečný zážitek. Obraťte se právě na nás! Otevřeno pro Vás máme každý den kromě pondělí.

Adresa

Zobrazit mapu

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

v galerii PLATO Ostrava, Janáčkova 3139/22, 702 00 Ostrava, Česká republika

Udělejte si rezervaci

+420555333962

Naše otevírací doba

Pondělí
zavřeno
Úterý
10:00 – 18:00
Středa
10:00 – 20:00
Čtvrtek
10:00 – 18:00
Pátek
10:00 – 20:00
Sobota
10:00 – 18:00
Neděle
10:00 – 18:00

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue